.

Kariéra a odměňování

Karierní systém ve společnosti FINVOX má dvě linie - manažerskou a produkční, přitom každá linie má omezený počet stupňů na 3.
Produkční linieManažerská linie
 Regionální ředitel
Generální reprezentantOblastní ředitel
Odborný finanční poradceVedoucí obchodní skupiny
Finanční poradce 
Provizní systém pro síť finančních poradců FINVOX má nesporné výhody - jeho hodnoty jsou pevně dány, odměnu lze spočítat snadno, protože každá smlouva, zprostředkovaná k finančnímu produktu, je podle dosažených parametrů přesně oceněna počtem produkčních jednotek, tzv. FOXů. Podle stupně kariéry, neboli dosažené pozice, je pak smluvně definována provizní hodnota FOXu - a to jak za vlastní zprostředkovatelskou činnost, tak i za manažerskou činnost.
Provize jsou vypláceny pravidelně měsíčně, vždy k 25. dni měsíce a v případě potřeby jsme připraveni zavést další výplatu.
Samozřejmou součástí servisu pro poradce je zpracování podrobného provizního výpisu, ve kterém je zahrnuta každá jednotlivá výplata provize za smlouvu, její navýšení, nebo odečet provize za stornované smlouvy či jejich snížení. Provizní výpisy jsou k dispozici každému poradci neomezeně po dobu spolupráce se společností FINVOX formou aktivního individuálního přístupu na intranetový portál - stejně jako aktuální i historické provizní podmínky. Vše je jasné a přístupné, pravidla jsou dána předem a veřejně.